nl

Contact

Gerrit Rietveld Academie
Frederik Roeskestraat 96
1076 ED Amsterdam

Tel: 020 – 5711600 (8.30 - 17.00 uur)    
Fax: 020 – 5711654


View Larger Map

Voor studenten en medewerkers van de Gerrit Rietveld Academie bestaat een informatieve website: internalaffairs

Routebeschrijving

Met openbaar vervoer vanaf Centraal Station Amsterdam:

  • Tram 16 en 24, halte IJsbaanpad
  • Bus 170, 172 halte IJsbaanpad
  • Metro 50, halte Amstelveenseweg
  • Of kijk op www.9292ov.nl

Met de auto

Op de ring Amsterdam, aflsag 108 (Amstelveen). Aan het einde van de afslag naar rechts. Na het viaduct eerste straat rechts. Of kijk op www.routenet.nl.

Indien men met de auto komt wordt geadviseerd gebruik te maken van de parkeergarage van het nabijgelegen Olympisch Stadion.

Bestuur en organisatie

Voorzitter College van Bestuur (ai)

Annelies van Eenennaam

Directeur Sandberg Instituut

Jurgen Bey

Directeur Bedrijfsvoering

Annelies van Eenennaam

Directeur Onderwijs

Ben Zegers

Secretaris College van Bestuur

Steven Jongejan

sjongejan@rietveldacademie.nl

Secretaresse College van Bestuur

Rieneke van den Broek

secretariaatcvb@rietveldacademie.nl

Personeelszaken

Wilbert van Rossum

wvanrossum@rietveldacademie.nl

Communicatie

Iris Loos i.loos@rietveldacademie.nl

Internetcommunicatie (ai)

Anne van Duuren

web@rietveldacademie.nl

Vragen over of plaatsing van publicaties?

public@rietveldacademie.nl

Buro Rietveld / Samenwerken met studenten

Marieke Coppens

buro@rietveldacademie.nl

zie ook: Samenwerken met studenten

Alumni-beleid

Bieneke Bennekers

bbennekers@rietveldacademie.nl

zie ook: Alumni/Rietveld Society

Rietveld TV

Rogier Roeters

TV@rietveldacademie.nl

zie ook: Rietveld TV

Faciliteiten en Gebouwenbeheer

Judith Kroon

jkroon@rietveldacademie.nl

Decaan

Mirjam Mazurel

mmazurel@rietveldacaemie.nl

Vragen over toelatingen?

apply@rietveldacademie.nl

Vragen over financiële zaken?

finance@rietveldacademie.nl

Vragen over studentenzaken?

studentoffice@rietveldacademie.nl

Vragen over uitwisseling?

international@rietveldacademie.nl

Vragen over visum en verblijfsvergunning?

international@rietveldacademie.nl

Samenwerken met de Rietveld

Heeft u een opdracht of een andere vorm van samenwerkingsvoorstel?
Dan kunt u contact opnemen met Buro Rietveld.
Lees meer daarover bij samenwerken met studenten

Voor specifiek grafische opdrachten, mail naar:

Praktijkbureau

praktijkbureau@rietveldacademie.nl